[email protected] +123 456 7890

madcenttranrarennoridegaharnanor.xyz

apologise, but, opinion, you are..

Category: Rock

Ti Mo Zulja Kërçovare - Zef Tanushi - Kanga Ime Për TGjithë Brezat (Cassette)

07.12.2019
 |  8 Comments

8 thoughts on “ Ti Mo Zulja Kërçovare - Zef Tanushi - Kanga Ime Për TGjithë Brezat (Cassette)

  1. Jetoj per ty dhe pse ti ike, Jetoj per ty edhe pse ket zemer ma fike, Jetoj per ty e jo per veti. Jetoj per ty edhe pse ike. Jetoj per ty edhe pse shum vuj ahh kjo jet nuk ishte e as kuj, Jetova ditet me te mira me ty ah tash me le ne vetmi, Jetova jetova por ty as nje her ste lendova, Jetoj jetoj prap me lot se te deshta me se shumti ne ket.
  2. Transplanti kardiak është trajtimi kirurgjikal i vetëm i insufiçiensës kardiake të avancuar. Fatkeqësisht, ekziston sot në botë një mungesë e theksuar donacionesh në krahasim me nevojat aktuale në vendet e zhvilluara. Në dekadën e fundit numri i transplanteve kardiake ka mbetur konstant në vendet e Komunitetit Europian dhe në SHBA.
  3. - Këngëtarja e njohur Tuna ka treguar që në fillim se ajo e ushqen me qumësht gjiri djalin e saj Tianin. Tiani i vogël është vetëm tre muajsh dhe në gjuhën e mamave kjo do të thotë se është një qumështor i pandalshëm.
  4. Nga burimet policore mësohet se vrasja kishte ndodhur për shkak të goditjes me grushta të të moshuarit. Policia arrestoi tre të rinj të cilët sulmuan vjeçarin pas një sherri që patën me djalin e tij. vjeçari ka ndërhyrë për të mbrojtur të birin dhe u vra. Policia ndaloi edhe djalin e viktimës by:korca ime.
  5. Upitao je jednog domoroca kako se zove ta neobična životinja i u tom trenutku je zahvaljujući nesporazumu kengur dobio svoje ime. Priča se da mu je ovaj tada odgovorio „kanguru“, što na jeziku Aboridžina znači „ne razumem“.
  6. Dec 25,  · Želim ti da ti se želje ispune i da ti supruga ne sazna. Mnogi veliki ljudi su rođeni na tvoj rođendan. Šteta što ti nisi. Kao što znaš, mudrost dolazi s godinama. Eto vidiš, nemaš sve znake starenja. Lepo je biti mlad, zdrav i pun energije. Sećaš se?
  7. “ Nuk ka lënë këpucë e sandale pa kafshuar derisa nuk visheshin më. Kjo derisa u rrit pak. Tani është shoqja ime 11 vjeçare që nuk më ndahet kurrë, sidomos dhe tani që mami nuk është më, e marr me vete, jo në të gjitha udhëtimet, se me gjithë dëshirën e saj për të qenë kudo me mua e kursej pak pasi edhe lodhet, sidomos në vapë.” – na shpjegon ajo duke na i.
  8. Këngëtarja shumë e dashur për publikun Tuna publikoi së fundmi albumin e saj më të ri ‘Fortuna’ që përmban 7 këngë të cilat u pëlqyen shumë nga publiku. Por ajo që tërhoqi më shumë vëmëndje ishte bashkëpunimi më këngëtarin shumë të njohur dhe dashur për publikun shqiptar Armend Rexhepagiq.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

About Us

Donec ut ex ac nulla pellentesque mollis in a enim. Praesent placerat sapien mauris, vitae sodales tellus venenatis ac. Suspendisse suscipit velit id ultricies auctor. Duis turpis arcu, aliquet sed sollicitudin sed, porta quis urna. Quisque velit nibh, egestas et erat a, vehicula interdum augue.

Main Navigation
Contact Info

100 King St Melbourne PIC 4000, Australia

Phone: +123 456 7890
[email protected]
Design and Developed by Grace Themes